Choď na obsah Choď na menu
 


Činsky horoskop časť č. 9 Ovca - 1955, 1967, 1979, 1991, 2003

6. 12. 2008

Ovca


   V Číne je ovca považovaná za dokonalé znamenie, ale Orientálci majú o ženskosti samozrejme iné predstavy, než my na Západe. Muži, ktorí hľadajú ideálnu partnerku, by sa však možno mali držať čínskych zásad.

   O ovciach se hovorí, že nemajú osobnosť, a preto im vyhovujú ošetrovateľské profesie. Mnohí majú výtvarný talent, ale rovnako ako ich štvornohí priatelia sú to skôr nasledovníci než inovátori, takže sa miesto originálnych tvorcov stávajú zručnými remeslníkmi. Väčšina oviec sa nenechá slepo viesť a dáva prednosť kolektívnemu rozhodovaniu.

   Pre týchto ľudí je niekedy obtiažne vydať zo seba všetko, pretože k sebeuspokojeniu im chýba motivácia. Aby využili svoj potenciál, potrebujú láskyplné vedenie a povzbudzovanie rodinou alebo partnerom. Ovci prospievajú silní a vľúdni spoločníci, z ich dobrej povahy môže mnohé vyťažiť.

   Ak je to možné, snažia sa vyhnúť konfrontácii. Majú sklony dávať sa na ústup, keď sa objavia problémy. Vďaka taktu a umeniu diplomacie sa môžu vo výbušných situáciách stať nositeľmi mieru a harmónie. Veľa ovcí má skutočný talent pro urovnávanie sporov, niektorí takéto výsledky dosiahnu iba svojou prítomnosťou.

   Ovce silne túžia po bezpečí a to ovplyvňuje ich náklonnosť k ostatným. Pri romantickom zbližovaní je veľkorysá, ak je však potrebné prevziať zodpovednosť, prejaví sa jej nepraktickosť: zabúda na schôdzky i na pravidelné nákupy. Nepraktickí romantici, ktorí pochybia na prahu života, sa učia skúsenosťami, takže väčšina ovcí neskôr dospeje.

   Sympatie pestuje k Zajacovi a Prasaťu, v obľube nemá Byvola.

Známe osobnosti, narodené v tomto znamení:

Mel Gibson, Bill Gates, Charles Dickens, Pamela Anderson, Robert De Niro, Mick Jagger, George Wallace, Mark Twain, Barbara Walters, Julia Roberts, Boris Yeltsin, Bruce Willis, Michelangelo, Malcolm Forbes, Julio Iglesias, John Wayne, Joni Mitchell, William Shatner, George Burns, John Denver, Michail Gorbachev, Benito Mussolini, Billy Idol a Joe Pesci.

Ovca - milostné vzťahy


Muž:
   Je otvorený. Má veľký šarm a je fyzicky príťažlivý. Rád zvádza a hoci vie, že jeho pohlavie nepatrí svojou veľkosťou k najväčším, vôbec mu to nevadí. Veľmi dobre si je vedomý toho, že je možné vyjsť z mála a pritom dostať mnoho. Jeho partnerky poznajú dobre jeho kvality. Je zmyselný, vášnivý a predovšetkým je schopný vynaliezať originálne pozície. Naviac je schopný, za optimálnych podmienok, krásne milovať dlhé hodiny. V každodennom živote je však lepšie vyčkať na správny okamžik. Inak jeho ejakulácia býva veľmi rýchla. To, že na sebe nedá nič spoznať, neznamená, že týmito nezdarmi netrpí. Je teda na jeho partnerke, ak ho miluje hluboko, aby robila zázraky. Všetky prostriedky sú dobré k tomu, aby mu vrátila silu. Všetky časti tela je treba masírovať, nežne bozkávať a objímať. Tento muž s verným charakterom, který si vás vybral pre vaše kvality, bude tak čoskoro znovu schopný splniť vaše želania.

Žena:
   Je dynamická osobnosť, veľmi silne sexuálne založená a s fyzickými potrebami, ktoré niekedy presahujú rozmery onoho malého krehkého mužíčka, ktorého veľmi miluje. Vyvoláva katastrofické situácie a rozpútava búrky, ktoré končievajú rovnako nepredvídavo, ako začali, kdekoľvek a kedykoľvek - na zamatovom trávniku lúky, na rodinnom koberci, na jemnom plážovom piesku. Ak má chuť, rozpúta požiar, bez toho aby kričala horí. Je jednoducho osobnosťou tajomnou a prekvapujúcou. Niekedy sa uzatvára sama do seba. Ignoruje svoje okolie a dokonca sa môže zdať, že ním pohŕda. Je potrebné počkať na nový spln a vtedy sa v dobrej nálade vracia ku svojmu partnerovi a znovu ho zvádza. Nie je treba sa jej podvoľovať príliš rýchlo. Ak pristúpite na tieto jej nálady, dávate jej príliš veľa moci. Nechajte ju, nech sa trochu potrápi, nech bojuje o to, aby vás mohla znovu uchopiť do svojich pazúrov. Až podľahnete, váš sexuálny zážitok bude plný vášne a pokiaľ možno zalejte ho prúdom šampanského.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.