Choď na obsah Choď na menu
 


Činsky horoskop časť č. 7 Had - 1953, 1965, 1977, 1989, 2001

6. 12. 2008

Had


   Had sa do určitej miery podobá drakovi, je mu však vlastná väčšia stálosť. Svoj cieľ dosahuje pomocou ľahkých narážok, takže ostatní si myslia, že nápad sa zrodil v ich hlave. Hadí ľudia dokážu urobiť dobrý dojem a okolie ľahko presvedčia o svojej spôsobilosti na akomkoľvek poli. Samozrejme nie klamaním, jedine náznakmi!

   Hadi sú veľmi príťažliví a majú cit na príležitosti. Vkusne a štýlovo sa obliekajú a ich charakteristické rysy si ľudia pamätajú. Zdá se, že hady majú šiesty zmysel, ktorý rozvíjajú k dokonalosti. Vždy sa nacházajú v strede diania. Pozorovací talent a prispôsobivosť ich predurčujú k úspešnej kariére vo výskume. Ak majú výtvarné sklony, dokážu vytvárať dokonalé miniatúrne reprodukcie.

   Pri kontakte s hadími ľuďmi sa nechovajte vyhýbavo, pretože neustále pátrajú po polopravdách. Vďaka tomu často vidia problémy i tam, kde žiadne nie sú. Ako milenci bývajú hady žiarliví a sobeckí. Môžu však byť i príjemne romantickí, vďaka svojej záľube v detailoch si totiž všimnú každú drobnú zmenu v nálade či vzhľade svojho partnera. Ak si ich však ostatní nevšímajú a neobdivujú ich, majú sklon k nevraživosti.

   Had je rád v pohybe a s obľubou sa ukazuje na "najlepších" miestach. Určovatelia vkusu, kterí si uvedomujú nové trendy krátko pred ostatnými, sú veľmi pravdepodobne hadi. Ako majstri zdržanlivosti príležitostne správnym hlasom vyslovia svoj názor - a ostatní ich nasledujú.

   Hadí ľudia sú pre svoju schopnosť vyjednávať často úspešní v biznise.

   Sympatie pestuje k Byvolovi a Kohútovi, v obľube nemá Prasa.

Známe osobnosti, narodené v tomto znamení:

Oprah Winfrey, Bob Dylan, Rev. Jesse Jackson, Art Garfunkel, Charles Dawin, Kim Basinger, Franklin D. Roosevelt, Charlie Sheen, Carole King, Ann Margaret, Jaqueline Kennedy Onassis, Edgar Allan Poe, John F. Kennedy, Howard Hughes, Pablo Picasso, Tim Allen, Maya Angelou, Greta Garbo, Chubby Checker, Howard Stern, Mao Tse Dong, Dean Martin, Indira Gandhi, Aristotle Onassis, Ryan O'Neal, Art Garfunkel, Henry Fonda, Paul Simon, Brad Pitt, Yarrir Arafat, Dionne Warwick a Brooke Shields.

Had - milostné vzťahy


Muž:
   Nieje to náhodou, že muž Had vlastní jazyk, ktorý nás bezpochyby môže zabiť, bez toho aby nás otrávil... Je to najkrásnejšia ukážka symbolu sexu, ktorú by mohli mnohí muži závidieť. Jeho zdroje a rezervy sú enormné a nevyčerpateľné. Je treba, aby našiel partnerku, najlepšie robustnú, pripravenú na všetko. Ak pochopí, že on je skôr drsný, že najskôr uspokojuje svoje prirodzené potreby, že jeho láskanie je odmerané, môže s ním dobre žiť. Tým skôr, že jeho sexus má obdivuhodnú účinnosť. Preniká do najtajnejších miest vašej ženskosti a prináša istú, garantovanú rozkoš. Jedine prechodná únava či nadbytok jedla a pitia môžu spôsobiť určité problémy. Čo sa týka jeho profesionálneho života, môže vykonávať rôzne povolania, veľmi rozdielne, v ktorých uplatňuje mnohé svoje schopnosti. Je to muž, o ktorého je možné sa oprieť, ale je treba zvyknúť si na jeho "masochistickú" tvár. On je hlavou rodiny, od ktorej sa nedočkáme vďaky. Napriek tomu je k rodine pevne pripútaný.

Žena:
   Môže sa venovať sexu, alebo naopak náboženstvu, či humanitárnej činnosti. Vždy si uchováva svoje hlboké kvality. Praje si mať deti, o ktoré sa nežne a pozorne stará. Svoj život sa snaží viesť tak, aby neukazovala, že je veľmi zmyselnou ženou. Jej cudný charakter ju vedie k tomu, aby si vyberala partnera s rozvahou. Muž sa s ňou cíti v bezpečí. Má trochu rysy svätého Bernarda. Patrí ku znameniam, ktoré sú nejlepšie chránené proti vonkajším i vnútorným problémom. Nemá však chuť k sexu, je to prechodný problém, ktorý sa veľmi rýchlo vyrieši, pokiaľ pre muža urobí všetko. Žena Had sa nedožaduje zvláštnosti pri milostnom akte, ale občas máva skryté priania, ktoré je treba objaviť a uspokojiť.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.