Choď na obsah Choď na menu
 


Činsky horoskop časť č. 4 Tiger - 1950, 1962, 1974, 1986, 1998

6. 12. 2008

Tiger


   V súlade so svojou povesťou v kráľovstve zvierat je tyger primerane odvážny a trúfalý. Títo často nekonvenční ľudia vytvárajú svoje vlastné pravidlá a chcú od ostatných, aby se nimi riadili. Ich vynaliezavému a originálnemu duchu prospieva súťaživosť, ale prirozené agresívne sklony môžu viesť k prílišnej unáhlenosti.

   Ako rodení vodcovia získavajú ocenenie a postavenie. Nemali by však zabúdať na potreby tých, ktorí sú pod nimi. Všeobecnými chybami sú odpor ku kompromisom a vzdorovitá nechuť prizerať sa k záujmom väčšiny. V povahe tygrov je tiež prvok buričstva.

   Tygrím ľuďom niekedy chýba stálosť a podliehajú chvíľlkovým rozmarom, čo sa prejavuje napríklad neuváženými zmenami zamestnania. Vo finančnej oblasti sa môže prejaviť prehnaná veľkorysosť alebo spoliehanie sa na šťastie. Niektorí tygri sú často postihovaní nehodami. Všetkým by prospelo naučiť sa trpezlivosti.

   Tygri zriedkavo vykonávajú podradné práce. Najspokojnejší sú v zamestnaní, ktoré neustále prináša náročné úlohy. Radi sa učia a zvládnutý predmet ich onedlho nudí.

   Tyger je zvyčajne veľmi príťažlivý, hoci nemusí byť krásny podľa všeobecných meradiel. Vyznačuje se dobrým vystupovaním, eleganciou a originalitou, čím sa odlišuje od ostatných. A hoci sa nedá ľahko skrotiť, je vyhľadávaný partner. Dokáže využívať ľudí napriek ich vôli. I keď pevne zatne pazúry, trvá na určitej slobode a nezávislosti. Preto je lepšie držať ho na dlhšom vodítku.

   Sympatie pestuje ku Koňovi a Psovi, v obľube nemá Opicu.

Známe osobnosti, narodené v tomto znamení:

Rosie O'Donnell, Jodie Foster, Emily Dickinson, Natalie Wood, Stevie Wonder, Dwight D. Eisenhower, Marilyn Monroe, Demi Moore, Sun Yat-sen, Garth Brooks, Rush Limbaugh, Lionel Ritchie, Kenny Rogers, Mel Brooks, Tom Cruise, Queen Elizabeth II, John Steinbeck, Jean Kirkpatrick, Paula Abdul, Leonardo DiCaprio, Peter Gabriel, Charles Lindbergh, Marco Polo, Mark Spitz, Ludwidg van Beethoven a Roberta Flack.

» Milostné vztahy tohto znamenia (iba pre starších ako 18 rokov) «

Tiger - milostné vzťahy


Muž:
   Nie je to náhodou, že muž Tyger je najkrásnejší a najsilnejší, najoddanejší. Má najkrásnejší pohlavný orgán, je kráľ. I keď mu to nikto iný nehovorí, vie sám, že je najlepší. Chce dominovať, ale rešpektuje Potkana. Je úspešný vo svojej profesionálnej kariére. Je potrebné dodať, že jeho nutnosť dobývať a víťaziť mu umožňujú veľmi často vyhrávať a napriek svojmu nespornému hereckému talentu, nehrá vždy divadlo. Skúsiť to znamená mať spomienky ako na kvalitu, tak na kvantitu. Taktiež má aj momenty, keď nie je vo forme a jeho spľasknutá pýcha je celkom nepotrebná. Vtedy je na jeho partnerke, aby použila všetok svoj šarm musí byť ešte krásnejšia a používať vyberané slová, pretože on nenávidí vulgárnosť. A krôčik za krôčkom, bez toho aby ho akokoľvek pobúrila silou svojich bozkou a nežnosťou, sa jeho mužnosť hlasite vracia zo vztýčenou zástavou. Bude to dlhá a rozkvitnutá cesta, po ktorej dôjde k extáze.

Žena:
   Zaujíma sa o kvalitu, rafinovanosť až dokonalosť. Vo svojej práci, zábave, vo svojom súkromnom živote je vždy trieda. Svojho partnera si vyberá pre jeho postavenie alebo pre jeho intelektuálne kvality. Je rozhodná a vyberavá. Ak dospeje k názoru, že sa rozhodla správne, pristupuje na milostné hry. Pritom je nutné ju obdivovať, vyjadrovať, rešpekt, skrátka dávať najavo svoj obdiv. Nie je ľahko dostupná, ale keď sa venuje láske, stojí to za to. Venuje sa jej často a vždy skúša vylepšiť techniku, využívajúc pritom svoj šarm a svoju zmyselnosť. Niekedy sa stane, že preruší všetky telesné styky. Nie je to vinou jej partnera, je to čiste v psychických a psychologických rysoch jej charakteru.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.