Choď na obsah Choď na menu
 


Činsky horoskop časť č. 3 Byvol - 1949, 1961, 1973, 1985, 1997

6. 12. 2008

Byvol


   Títo ľudia majú pevný charakter a dokážu čeliť i tým najhorším situáciam. Majú spoľahlivých priateľov a spojencov, i keď ostatných často vinia z nedostatku opatrnosti. Sú tými, ktorí s nahromadenými zásobami prežívajú, a kladú dôraz skôr k opatrnosti než k ľahkovážnosti. Ak si byvol raz vyberie smer, je ťažké ho donútiť k zmene. Je to neúnavný pracant, ktorý neomylne smeruje k svojmu cieľu.

   Niekedy sa zdá, že byvolom chýba zmysel pre humor, priateľov si však získávajú spoľahlivosťou. Je možné sa na nich obrátiť vo vážnych situáciách alebo ich prizvať ku kartám. Ako ochotnému poslucháčovi môžete byvolovi povedať o svojich problémoch. Jeho rada je obvykle fundovaná, konštruktívna a nasledovaniahodná.

   Pretože sú vo vytváraní blízkych kontaktov preberaví, dôveru byvolov si treba zaslúžiť. Zriedkavo v tomto smere preberajú iniciatívu, takže trvá dlhšiu dobu, než se skutočne prejavia. I keď majú prísny, etický kódex, je chybou považovať ich za kľudné osoby. Ak príde k prekročeniu istej hranice tolerancie, stávajú se neúprosnými nepriateľmi.

   Ako vynikajúci rodičia a oddaní milenci kladú dôraz na domácnosť. Muži sú dobrými živiteľmi a ženy uznávajú, že ich miesto je v domácnosti. Niektorí majú veľa detí alebo sa starajú o starých rodičov. Domov byvola sa často stáva útočiskom pre človeka, ktorý potrebuje útechu a povzbudenie.

   Aj keď to nedávajú príliš najavo, hlboko v sebe majú obrovskú schopnosť milovať.

   Sympatie pestuje k Hadovi a Kohútovi, v obľube nemá Kozu.

Známe osobnosti, narodené v tomto znamení:

Waren Beatty, Bill Cosby, Madeleine Albright, Margaret Thatcher, Bruce Springsteen, Vincent Van Gogh, Jon Bon Jovi, Charlie Chaplin, Aristotle, Robert Kennedy, Dustin Hoffman, Adolf Hitler, Richard Burton, Kate Moss, Meg Ryan, George Clooney, Sammy Davis Jr., Anthony Hopkins, Saddam Hussein, Heather Locklear, Eddie Murphy, Jane Fonda, Princess Diana, Meryl Streep, Sigorney Weaver, Jim Carrey, Gerard Ford, Walt Disney, Paul Newman a Jack Nicholson.

Byvol - milostné vzťahy


Muž:
   Zdá se byť pre lásku priamo stvorený. Je solídny a premýšľavý. Jeho penis je veľký a silný. Dokáže ho zručne a inteligentne používať. Jeho partnerka musí byť vyrovnaná, kľudná, zamilovaná, pokiaľ možno navoňaná. Dokáže ovládať a predlžovať svoju túžbu pomalými pohybmi. Je vysoko citlivý na hladenie, dokáže ku koncu zrýchliť tempo a skončiť rýchlym mohutným orgazmom a horúcou opakovanou ejakuláciou. Rád je a zbožňuje všetko čerstvé a svieže. Ale niekedy sa tiež stáva, že stráca svoju mužnosť. Ak nie je vo forme, je na jeho partnerke, aby ho do nej znovu dostala. Jej láskavosť a pôvab ponúkajú muža, aby znovu našiel dôveru sám v seba . Jej mazlenie, bozky a trochu mužovho športovania vyplnia túto krátku prestávku a postupne ho znovu dostanú do správnej kondície.

Žena:
   Je veľmi zmyselná. Je nutné jej často lichotiť. Pripravovať ju mazlením a rôznymi nežnosťami. Žena Byvol vyčkáva, pokiaľ svojho partnera bližšie nepozná. Potom si ho priťahuje a sama si praje, aby došlo k milostnému spojeniu. Vtedy nastáva okamžik pre hlboké vniknutie. Potom je na partnerovi, aby dodržoval pravidelné tempo. Žena Byvol mu nedá šancu uniknúť a naviac nemá rada zmenu. Pokiaľ sa stane, že si žena Byvol nebude želať milostné spojenie a bude hľadať uspokojenie iba v mazlení, nežnostiach, lichôtkach, je treba vyčkať vhodnejší okamžik a potom sa pokúsiť znovu

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Pipik

(Deny, 12. 11. 2017 1:36)

Som osamela

byvol

(nataly, 3. 11. 2012 8:55)

je to vyborne spracovane a naozaj sedi