Choď na obsah Choď na menu
 


Činsky horoskop časť č. 12 Prasa - 1959, 1971, 1983, 1995, 2007

6. 12. 2008

Prasa


   Prasatá majú v Číne lepšiu povesť než v západnom svete. Sú považované za rodinné tvory, ktorých prvoradým záujmom je blaho rodiny. Hoci niekedy samozrejme robia kariéru, sledujú hlavne dlhodobé ciele, ktoré dosahujú na konci života.

   Prasa chce všetko robiť správne, vydobyť si úspech a potom sa obzrieť za životom plným zásluh, ktoré boli dosiahnuté veľkým usilovaním. Stojí za to bojovať o radosť a pýchu nad tým, že nasledovníkom zanechá dobré dedičstvo.

   Prasatá bývajú zdatné a úzkostlivo čistotné. Zaujímajú sa o manuálne práce všetkého druhu a uplatňujú sa ako vynikajúci remeslníci alebo domáci majstri. Sú radi, keď sa ostatní cítia dobre, takže ich priťahujú profesie ako lekár či ošetrovateľka. Iní môžu urobiť kariéru vo verejnom stravovaní.

   Bez pochybností veria v dobrú prirodzenosť človeka a čakajú, až sa prejaví. Ich tolerancia sa zdá bezhraničná. Priateľov príjmajú bez toho, aby si všímali ich chyby, a preto často priťahujú tých, ktorí majú problémy s pitím, drogami, hazardom alebo neverou. Prasatá by sa mali naučiť hovotiť "Nie", aby mohli klásť ultimáta v prípade, že miera trpezlivosti je naplnená.

   Při ohlížení za životem obvykle zjistí, že víra v dobro je nezklamala. Ostatní v sobě při konfrontaci s vepří pokorou pravděpodobně nalézají to nejlepší. Je těžké nebýt ovlivněn jejich zářivým příkladem.

   Sympatie pestuje ku Koze a Zajacovi, v obľube nemá Hada.

Známe osobnosti, narodené v tomto znamení:

Hillary Rodham Clinton, Chiang Kai-Shek, Woody Allen, Lucille Ball, Billy Crystal, Steven Spielberg, Arnold Schwarzenegger, Stephen King, Henry Ford, John McEnroe, Tracey Ullman, Phil Donahue, Fred Astaire, Thomas Jefferson, Dudley Moore, Farrah Fawcett, Robert Dole, Jerry Lee Lewis, Humphrey Bogart, Julie Andrews, Richard Dreyfuss, Henry Kissinger, Marie Osmond, Ralph Waldo Emerson a Dalai Lama.

Prasa - milostné vzťahy


Muž:
   Býva dvojaký. Je štíhly alebo korpulentný, ale jeho pohlavný orgán strednej veľkosti je vždy príjemný. Pretože môže byť dvomi rôznymi osobnosťami, jeho partnerka nikdy nevie, s kým sa stretne. On sám tiež nevie, či bude alebo nebude vo forme. Môže byť nežný, delikátny, pozorný alebo naopak jeho milostné objatia môžu byť drsné, násilnícke, ale zároveň nápadité. Jeho hlavným tromfom je jeho šarm a on to vie. Používa parfémy, ktoré sa nad ním tiahnu. Jeho kúzlo je dosť účinné a jeho zmyselnosť je skutočná. Má rád určitý luxus. Dáva prednosť krásnej izbe v hoteli pred nepohodlím v kempingu, ktoré neznáša. Keď má chuť, dokáže byť romantický. Pozor, niekedy býva tvrdohlavý. Ak stratí záujem, stačí ho jemne objímať, mazliť sa s ním ako mačka, trošku i nabrúsiť pazúriky, starať sa o neho. Vtedy sa z neho stane opäť trieda a môže zaplaviť svoju partnerku silným citom priam ako povodeň.

Žena:
   Je zvodkyňa, ktorá vie používať svoj šarm. Dokáže sa nadchnúť rýchle pre toho, ktorého taktne, ale s istotou provokuje. Rada se oblieka, maľuje, vonia, pretože je koketa. Ak si vyberie partnera, zostáva mu verná a práve s ním nejlepšie využíva svoj talent k milovaniu. Je skúsená, metodická a vynaliezavá. Milostné spojenie s ňou tak prináša veľkú slasť. Používa vycibrený slovník a je lepšie nepoužívať pred ňou obscénne slová či gestá ak nechceme, aby stratila záujem. Ak použijeme náhodou takéto slová, po určitú dobu, prípadne navždy nieje možné žiadne sexuálne priblíženie. Táto žena má šťastie že je fyzicky i psychicky vyvážená. Ak je to jej želanie, môže znovu vzplanúť a ukázať sa ako žiariaca, vrelá, nežná, pozorná, dráždivá, vždy krásna a žiadúca.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.