Choď na obsah Choď na menu
 


Činsky horoskop časť č. 12 Pes - 1958, 1970, 1982, 1994, 2006

6. 12. 2008

Pes


   Títo verní priatelia majú jednoznačne psiu povahu a vyplatí sa ich vyhľadávať. Pes sa stane vašim nejspoľahlivejším spojencom. Je to dobrý pracovník a opora kolektívu. Jeho krédom je vernosť. Nakoľko psi majú chladný vzťah ku zmenám tak svojou opatrnosťou často maria vlastné ambície. Ľudia v znamení Psa sa potrebujú učiť väčšej prizpôsobivosti. To se týka predovšetkým tradicionalistov, podľa ktorých by všetko malo zostať po starom.

   Psi sa učia pomerne pomaly, takže ostatní musia mať s ich omylmi trpezlivosť, ale dobrým školením a povzbudením môžu dosiahnuť úspech. Bývajú trochu dôverčivejší a majú vo zvyku brať reči doslovne.

   Sú veľmi spoločenskí a potrebujú navonok prejavovať svoje pocity. K pokleskom druhých sa stavajú zhovievavo, a ak si niekto potrebuje poplakať na ich ramene, radi mu ho poskytnú. Pri ľuďoch, kterých majú radi, stoja bez ohľadu na okolnosti. K tým, Ktorých radi nemajú, sa stavajú kriticky a nedokážu im priznať žiadne zásluhy.

   Psí ľuďia túžia po podpore, ktorú naozaj potrebujú, aby dosiahli najlepšie výsledky. Niektorí sa bohužiaľ podceňujú vzhľadom k nedostatku istoty v detstve. Často sa nechajú ovládať. Ak je ich ovládanie spojené s láskou, vedie k túžbe po väčšých veciach. Psi bývajú závislí na vonkajších vplyvoch a spoľahlivo reagujú na ocenenie.

   Títo ľudia sú vhodnými partnermi pre manželstvo, starajú sa o domov, svojho partnera i o deti. Iba výnimočne niekoho zradia.

   Sympatie pestuje k Tigrovi a Koňovi, v obľube nemá Draka.

Známe osobnosti, narodené v tomto znamení:

William Clinton, George W. Bush, Connie Chung, Andre Agassi, Zsa Zsa Gabor, Claudia Schiffer, Elvis Presley, spevák Prince, Sally Field, Candice Bergen, David Bowie, Cher, Madonna, Winston Churchill, Liza Minelli, Michael Jackson, Matka Theresa, Linda Ronstadt, Sophie Loren, Sade, Norman Schwarzkopf, Sylvester Stallone, Shelly Winters, Mariah Carey a Rodney Dangerfield.

Pes - milostné vzťahy


Muž:
   Býva považovaný za osamelého, niekedy i chladného. Je však obdarovaný niektorými zaujímavými prvkami. Keď sa človek pozerá na jeho predimenzované pohlavie, hovorí si, že sa s ním dá urobiť prekrásna vec. A má pravdu, pretože Pes je vášnivým milencom, ktorý môže dať naozaj všetko a naviac sa zmeniť priamo v profesionála. Dokáže vyhovieť na objednávku. Rád nerozvážne vyhľadáva znamenia, s ktorými by mohol mať problémy. Je to taká masochistická tendencia. V jeho sexuálnych dobrodružstvách sa môže jednať až o posadnutosť. Ak dáme bokom sex, má široké horizonty. Jeho profesionálny život zahrňuje všetky oblasti. Jeho partnerka musí vedieť, ako ho uspokojiť, musí byť spôsobná, šaramantná, citlivá. Musí byťt zhovievavá k jeho občasnej duševnej neprítomnosti a tiež k dočasnej sexuálnej zdržanlivosti. Tieto prestávky sú vlastné tomuto znameniu. Jednoducho ich potrebuje.

Žena:
   Je rojko. Jej ohľaduplnosť a zdržanlivosť môžu viesť k domnienke, že je hamblivá. Nie je. Je len viac obrátená sama do seba než navonok. Býva to krásna kvetina, ktorá nenecháva svoje lístky rýchle opadávať. Jej hamblivosť, ktorú v sebe uchováva celý život, jej nebráni, aby v rozhodujúcom okamžiku vedela dať a prijať tú najväčšiu rozkoš. Je možné v nej vzbudiť vášeň veľmi rýchle, pretože jej sexualita je celkom jasne vyššia než je priemer. Popudí ju, či ublíži jej partner, riskuje, že sa z hamblivej ženy stane divoké zviera, ktoré s vytiahnutými pazúrmi útočí verbálne i fyzicky. A tiež hrozí nebezpečenstvo, že za sebou zamkne dvierka a bude odmietať po dlhú dobu sex. Je veľmi jednoduché vyvarovať sa podobnému chovaniu tým, že jej budete prejavovať rešpekt a nehu, ktoré si zaslúži. Milujte ju, láskajte ju, lebo jej ušľachtilosť a jej potreba dávať, pomáhať a pôsobiť radosť, patria medzi jej najäčšie kvality.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

?

(Natasa, 1. 3. 2013 15:43)

Ved aj anne Harhaway je ps,preco tu neni napisana?