Choď na obsah Choď na menu
 


Činsky horoskop časť č. 11 Kohút - 1957, 1969, 1981, 1993, 2005

6. 12. 2008

Kohút


   Priamočiari kohúti často urážajú tých, ktorí nedokážu prijať úprimnosť a otvorenosť. Kohúti sa netrápia taktom či jemnosťou. Dokonca i kľudní ľudia, akými niektorí z nich sú, majú hlbokú vnútornú dôveru vo svoje schopnosti. Extrovertné typy otvorene kikiríkajú o svojich úspechoch.

   Kohúti sa veľmi zaujímajú o celý svet a niektorí z nich sú nevyliečiteľní cestovatelia. Tí, ktorí zostávajú doma, sa zaobberajú študovaním samotného života. Sú presvedčení o tom, že zmysel života je daný a vôbec o tom nepochybujú. Majú tendenciu pristupovať ku každému dňu bez nádejí do budúcnosti a obzerajú sa za minulosťou. Žijú v prítomnom okamžiku.

   Kohúti sú dobrí pracovníci, ktorí sa na každej úlohe, i na tej najvšednejšej, niečo naučia. Radi postupujú svojim tempom a búria sa proti zasahovaniu zvonku. Niektorí úplne odmietajú presadzovanie pravidel či disciplíny.

   Kohútí ľudia svoje ciele dosahujú len s námahou, pretože len máločo k nim prichádza ľahko. Niekedy sa na úkor vzťahov s okolím snažia vykonať príliš mnoho práce naraz. Kvôli nerealistickým predstavám o výkonnosti občas sekírujú svojich spoločníkov. Aj keď sami zastanú veľa práce, pripisuje sa im i panovačnosť.

   Ak je to potrebné, sú kohúti schopní flirtu, ale od svojich polovičiek očakávajú oddanosť. Bývajú vecní, a ak raz dajú najavo náklonnosť, myslia to vážne. K partnerstvu obvykle pristupujú zodpovedne.

   Sympatie pestuje k Byvolovi a Hadovi, v obľube nemá Zajaca.

Známe osobnosti, narodené v tomto znamení:

Michelle Pfeiffer, Bette Midler, Eric Clapton, Melanie Griffith, Alex Haley, Donny Osmond, Katharine Hepburn, Goldie Hawn, Larry King, Benjamin Franklin, Steve Martin, Carol Burnett, LeVar Burton, Joan Rivers, Diane Keaton, Priscilla Presley, Elton John, Joan Collins, Neil Young, Yoko Ono, Van Morrison, Dolly Parton, Katherine Hepburn, George Segal, Errol Flynn, Gloria Estefan a Groucho Marx.

Kohút - milostné vzťahy


Muž:
   Má veľké sexuálne potreby. Je to on, kto hrá hlavnú úlohu vo vášnivých spojeniach so svojou šťastnou partnerkou. A hoci jeho pohlavný orgán nie je obzvlášť veľký, dokáže ho veľmi dobre používať. Neútočí jemne, jeho veľkou prednosťou je rýchlosť. Muž Kohút sa odvráti, ak mu budete príliš dlho odolávať. Je treba vedieť využiť okamžik a prežiť ho celým svojim telom, no nie hlavou. Tá, ktorá sníva o násilí a krutosti, môže predpokladať, že se jej sny splnia. Ale pozor! Kohút sa venuje predovšetkým sám sebe. Jeho uspokojenie je mu nadovšetko. Jeho partnerka musí často preukazovať mnoho obratnosti, pozornosti a vynaliezavosti, aby v ňom znovu vzbudila túžbu.

Žena:
   Je zvodkyňa. Z hľadiska sexu je to bojovníčka. Jej túžba zostáva nezmenená. Je lepšie nenechávať ju čakať, ak sa chceme vyhnúť jej zlosti. V jej prípade je lepšie byť supermužom s ľahkou erekciou. Pokiaľ to nie je možné, neutekajte pred uragánom, ktorý na vás čaká a ktorý vás potrebuje. Žena Kohút sa nevyhýba problémom zlyhania. Tie sa dajú ľahko preklenúť v spolupráci s partnerom, ktorý však musí mať pre ňu pochopenie

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.