Choď na obsah Choď na menu
 


Činsky horoskop časť č. 10 Opica - 1956, 1968, 1980, 1992, 2004

6. 12. 2008

Opica


   Tieto rozkošné stvorenia spĺňajú všetky očakávania: sú obratné, šikovné, bystré a v prípade potreby dokážu obchádzať pravidlá. I s takýmito nepochybnými predpokladmi však nie je také ľahké okolie prekonať, pretože mnoho ľudí neberie opice vážne. Iní ich považujú najviac za bezstarostných spoločníkov.

   V mladosti majú opičí ľudia kvôli nedostatku odolnosti a vytrvalosti sklon k rozčarovaniu, ak nie je dobrý nápad uskutočnený hneď za čerstva, pretože zajtra podľa nich môže byť neskoro. Rýchlo a horlivo sa učia. K pocitu bezpečia dospievajú cestou tvrdých lekcií a trpkých skúseností.

   Našťastie majú opice úžasný zmysel pre humor, takže sú vyhľadávanými spoločníkmi, aj keď vytvorenie trvalého vzťahu predstavuje určitý problém. Opičí ľudia niekedy bývajú chválenkármi, nespoľahliví alebo falošní. Čestnosť k ich vlastnostiam nepatrí, čo samozrejme sťažuje nadväzovanie kontaktov.

   Títo prevažne sebeckí ľudia potrebujú lásku a náklonnosť ako všetci ostatní. Skôr než na vyžadovanie neustálej pozornosti by sa mali zamerať na získavanie lásky a úcty druhých svojim úsilím. Citovo založení opičí ľudia majú tendenciu nadväzovať na ceste k naplneniu cieľa mnoho známostí. Potrebujú stimulujúcich partnerov, vedľa ktorých by sa cítili nie celkom ocenení, čo by ich hnalo dopredu.

   Mnohé opice, veľkí milovníci fantázií, sú rozprávači. Ak je táto schopnosť doplnená umením písať, dosahujú úspech ako spisovatelia.

   Sympatie pestuje ku Potkanovi a Drakovi, v obľube nemá Tigra.

Známe osobnosti, narodené v tomto znamení:

Julius Caesar, Lyndon B. Johnson, Tom Selleck, Danny De Vito, Ricki Lake, David Copperfield, Yul Brynner, Debbie Reynolds, Johnny Cash, Elizabeth Taylor, Ted Kennedy, Diana Ross, Tom Selleck, Rod Stewart, Tom Hanks, Jennifer Aniston, Leonardo da Vinci, Susan B. Anthony, Charles Dickens, Eleanor Roosevelt, Harry S. Truman, Will Smith, Little Richard a Alice Walker

Opica - milostné vzťahy


Muž:
   Je umelec s veľkou predstavivosťou, ktorá prebieha jeho hlavou a stelesňuje sa v nohaviciach. Rád žartuje a venuje sa láske. Ak chce, môže byť tým najlepším zo všetkých. Vie spojiť duchovné prednosti - nežnosť, lásku, extrémnu citlivosť, zmyselnosť s kvapkou cudnosti, s prednosťami fyzickými, ktoré sú, ako sa hovorí, radosti pre oči, ale omnoho lepšie je vyskúšať ich. On sám sa nesnaží robiť potešenie, on ho robí vždy, pretože je nadaný a pozorný k želaniam svojej partnerky. Nakoniec nemiluje sa s ňou hocikde. Je treba vytvoriť príjemné romantické prostredieí s tlmeným svetlom. Stáva se, že ho jeho sny odvedú ďaleko od sveta, ktorý ho obklopuje, i od jeho partnerky. On sám v tej chvíli neprejavuje veľký sexuálny záujem. Preto je lepšie byť trochu trpezlivá, prípadne je možné pôsobiť jemne na jeho mnohé erotogénne zóny. Je ich toľko, koľko má ryba šupín a uvidíte, ako sa začne pomaly vracať do reálneho sveta. Po chvíli začnete stúpať do siedmeho neba, ktoré by vám všetky ostatné ženy závideli. Ale predovšetkým ho udržujte v aktivite. Dbajte na to, aby neprestal vo svojej činnosti, lebo opice strácajú záujem, pokiaľ sa o ne nestaráte.

Žena:
   Žena Opica je vo svojom chovaní, spôsobe života a vo svojich potrebách veľmi blízka mužovi Opici. Jej život je založený na umení. Môže byť maliarkou či muzikantkou. A práve v tejto atmosfére, keď je navoňaná, romantická, jemná, sa cíti sama nejlepšie. Potrebuje pravého muža, ktorý je zároveň nežný a pozorný. Muža, ktorý vie, že objatia a dlhé bozky sú potrebné pre túto ženu, vrelú a pripravenú hlboko milovať toho, kto ju môže transformovať svojím kľudom a pozornosťou, ktorúu jej dáva. Pokiaľ po týchto radách nechápete, že nesmiete byť brutálny k ženám tohto znamenia, je lepšie hľadať inde. Naozaj, jedno malé nedopatrenie a žena sa stiahne do svojho bohatého vnútorného sveta, ktorý jej pomáha žiť. Prístupové dvere k jej najtajnejšiemu miestu budú zatvorené do tej doby, pokiaľ táto krásna žena so spiacim šarmom nestretne svojho krásneho, milého a obratného princa. Vtedy sa ukáže obzvlášť zamilovaná a sexuálne aktívna. Tým mu preukáže svoju dôveru a lásku. Keď je rozveselená a šťastná, zamilovaná, nežná, ohnivá, tak je schopná všetkého.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.