Choď na obsah Choď na menu
 


Köň


   Kone majú mnoho podôb: niektorí sa postarom trápia s pluhmi, iní sú skvelí závodníci a vynikajúci skokani. Poznáme i jankovité mustangy. Väčšinou sa radi združujú a dávajú prednosť tímovej práci, ale vraví sa, že každých 60 rokovt (1906 a 1966) sa narodia Ohnivé kone a obraz se zmení. Hlavnou túžbou Ohnivých koní je zmeniť podmienky vzburou, pričom neuvažujú o následkoch. Je dobré si pamätať, že každý kôň má skrytý potenciál.

   Kone mávajú veľkú silu a vytrvalosť. Sú pripravení tvrdo si zarábať na živobytie, niekedy však chcú príliš rýchlo uháňať dopredu. Občas sa im prieči akákoľvek kontrola alebo miešanie sa do ich záležitostí. Môžu sa preto javiť ako unáhlení alebo prchkí.

   Tieto majestátne stvorenia potrebujú vybiť svoju fyzickú energiu a majú v obľube cestovanie. Konverzácia je pre nich stimulujúca, radi sa rozprávajú s priateľmi. Najhoršie sa ku koňovi zachováte, ak ho ignorujete.

   I pre svoju čestnosť majú kone šťastie vo finančnej oblasti a dokážu svoje zisky takisto pomíňať. Dobre sa obliekajú a mnohí si zaobstarajú nákladné šaty. Na domáce práce si niekoho zoženú, pretože vykonávať tak prízemné práce je pod ich dôstojnosť. Úspech niekedy mávajú i vo svete podnikania a v povolaniach, ktoré súvisia s technickými konštrukciami.

   Láska je niekedy problém, pretože kone majú silnú vôlu a občas nie sú tolerantní. Našťastie sa vďaka spoločenskosti naučia kompromisom. Ak sa sklamú v láske, utápajú sa v sebeľútosti a nepátrajú po vlastných chybách. Väčšinou však bývajú spoľahliví.

   Sympatie pestuje k Tigrovi a Psovi, v obľube nemá Potkana.

Známe osobnosti, narodené v tomto znamení:

Isaac Newton, Leonard Bernstein, Ross Perot, Clint Eastwood, Frederic Chopin, Neil Armstrong, Mike Tyson, Jimmy Hendrix, Cindy Crawford, Kathleen Turner, Aretha Franklin, Janet Jackson, Barbara Streisand, Joanne Woodward, Andy Williams, Sean Connery, Paul McCarthy, Raquel Welch, Kevin Costner, Louis Pasteur, Harrison Ford, Theodore Roosevelt, James Dean, Linda Evans, John Travolta, Kristi Alley, Anwar Sadat a Billy Graham.

Köň - milostné vzťahy


Muž:
   Je inteligentný vo svojom prejave a ľahko pristupuje k sexu. Je veselý a uvoľnený. Hovorí o láske počas milostného aktu i po ňom. Rád se venuje erotickým knihám alebo filmom, ktoré ho do určitej miery stimulujú. Je to zvodca, ktorý sa raz predstavuje ako filmová hviezda, inokedy ako tajnostkár. Musíme ho tak brať. Rád experimentuje. Môže sa venovať láske rovnako dobre na vrchole Mont Blancu, v lietadle, v cirkuse, v baru, v noci na pláži, skrátka vie sa prispôsobiť. Jeho milostné spojenia sú rýchle, ale môže ich opakovať bez únavy mnohokrát za sebou. Rád sa rozpráva s partnerkou, ktorá nie je príliš hlúpa a ktorá dokáže počúvať. Má tiež svoje chyby. Ak stráca nad sebou kontrolu, obáva sa predčasnej ejakulácie, je vynervovaný, znepokojený a dlho sa trápi. Potom je na jeho partnerke, aby ho ukľudnila svojou nežnosťou a porozumením. Pomalá masturbácia, dobre umiestnené bozky, milostné láskanie, nežné povzbudzujúce slová ho pripravujú na nové vzplanutie.

Žena:
    Vyžaduje mnoho a jej sexuálne chúťky sú silné. Vzhľadom k tomu, že je premýšľavej povahy, môže se stať, že si vezme časopis alebo bude telefonovať počas tej doby, keď sa budete snažiť ju uspokojiť. Je treba sa naučiť žiť s touto jej chybou, ktorá sa môže ukázať ako kvalita, ak sa chceme vyhnúť stereotypu. Nie je to hra, ona má potrebu neustále niečo predstierať a provokovať. Jej predstavivosť je bez hraníc. Nechajme ju, nech nás dočasne vedie. Je to ona, ktorá uchováva mladosť páru. Ak sa zdá, že spomaľuje vo svojom rytme, je to preto, že má problémy prechodného rázu. Premýšľavosť, ktorej sa neustále oddáva a ktorú jej dáva jej intelektuálny aspekt, ju občas brzdí. I tak je to ona, ktorá dokáže tvoriť, vynaliezať nové techniky, nové spôsoby milovania, čo je výraznou charakteristikou tohoto znamenia. Vďaka nej môže pár prežiť mnohé krásne momenty.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.