Choď na obsah Choď na menu
 


Zajac


   Zajac je rád s ľuďmi a v partnerstve nachádza bezpečie, hoci vzhľadom ku svojej povahe ťažko hľadá primeraných priateľov. Zajaci sú citliví a intuitivni a sú obdarení mimoriadnou ohľaduplnosťou. Keď ich človek pozná, bývajú takmer dokonalí priatelia.Títo ľudia vedia, kedy je treba počúvať a kedy jednať. Je im vlastný takt, diplomacia a úcta k súkromiu vlastnému i ostatných. Milujú mier a harmóniu, a preto sú často vyhýbaví. V prípade sporov ustupujú. Zradí ich niekto, zriedkavo myslia na pomstu alebo obviňovanie.

   Vo svete, kde sa pocity vystavujú na obdiv, sa zajačia povaha môže zdať uzavrená. Zajac svet považuje za obtiažne miesto pre život a je rozhodnutý chrániť svoje záujmy. Títo ľudia sú bystrí znalci pováh, ale ich názory sa často nepresadzujú, pretože im nedávajú patričný dôraz.

   Mnohí zajaci súu kreatívny, hoci ich výtvory bývajú konvenčné. Vo výtvarnom umení sa venujú realizmu a málokedy vytvárajú abstrakcie. Zajačí ľudia vyznávajú opatrnosť a bezpečie a spoliehajú sa na rodinné zázemie. Cestovaniu sa väčšinou radšej vyhnú. Inklinujú k zhromažďovaniu majetku, čo ich zaväzuje.

   Zajaci nemávajú veľké rodiny, pretože sa obávajú neporiadku, ktorý deti dokážu narobiť. Dávajú prednosť životu v dokonalom prostredí so starostlivo vybraným partnerom, ktorý nenarušuje pohodlie stráženej izolovanosti.

   Sympatie pestuje ku Koze a Prasaťu, v obľube nemá Kohúta.

Známe osobnosti, narodené v tomto znamení:

Albert Einstein, Whitney Houston, Frank Sinatra, Michael Jordan, Confucius, Michel Keaton, Jane Seymour, Orson Welles, Neil Simon, Ming-Na Wen, John Adams, Arthur Miller, Andy Warhol, George C. Scot, tJudy Collins, Peter Falk, Fidel Castro, Roger Moore, Harry Belafonte, Peter Fonda, Helen Hunt, Drew Barrymore, Walter Mondale, Marie Curie, Ingrid Bergman, Josef Stalin a Brigitte Nielson.

 

Zajac - milostné vzťahy


Muž:
   Je sexuálne založený. Jeho predstavivosť vedie jeho pohlavný orgán strednej veľkosti smerom k žene, ktorú miluje. Je to jeden z tých mužov, ktorí majú veľké pochopenie pre partnerku a ktorí milujú nežný sex. Či je to jeho matka, manželka, priateľka alebo dcéra. Často býva veľkým rojkom a jeho predstavivosť mu napomáha v jeho sexuálnych vzťahoch. Zbožňuje mazlenie a masturbáciu. V tomto smere rád príjma a rozdáva a pokiaľ sa snáď o neho nikto nestará, dokáže se dobre uspokojiť sám . Dáva prednosť svojmu pohodliu, svojmu domovu a svojej posteli pred nejakým improvizovaným dobrodružstvom. Jeho slovník je veľmi vybraný, jeho sklon k lenivosti môže významným spôsobom spomaľovať jeho sexuálnu aktivitu. Rád sa necháva obskakovať, hrá veľké dieťa, ktoré sa niekedy chová sadisticky. Je treba brať ho vážne, rozprávať mu rozprávky, mazliť sa s ním a prípadne dávať najavo strach. Je rád rozmazlovaný a rád sa nechá bozkávať po celom tele. Počas takéhoto bozkávania sa láska s vašimi tvarmi - prsiami, zadočkom - s celým vaším telom... A potom môže dôjsť k milostnému aktu s nahromadenou mužnou silou.

Žena:
   So sklonom k snívaniu, rada kontaktuje muža nežného, romantického, pozorného. Sníva o deťoch. Je priam stvorená k tomu, aby ich mala a dokáže byť veľmi dobrou matkou. Má rada sexuálne vzťahy, neznamená to, že sú pre ňu prvoradé, ale ak chce mať dieťa, oddáva sa týmto okamžikom slasti omnoho radšej. Nežnosť voči partnerovi je jej obdivuhodným tromfom. Je treba vedieť vracať túto nežnosť a vyčkávať na správny okamžik, ktorý pár hlboko spojí v úplnej a ohnivej intimite.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.