Choď na obsah Choď na menu
 


Činsky horoskop časť č. 2 Potkan - 1948, 1960, 1972, 1984, 1996

6. 12. 2008

 

 

Potkan

- 1948, 1960, 1972, 1984, 1996

Potkan


   Na Východe je potkan považovaný za okúzlujúce stvorenie, inteligentné a vtipné. Potkaní ľudia sa radi združujú a mávajú obvykle mnoho priateľov a známostí. Sú vyhľadávanými ľuďmi túžiacimi po úspechu, pretože neustále vyhľadávajú príležitosti k postupu. Keď si výjdu na nákupy, nachádzajú zaujímavé zľavy a zoznamujú se s vhodnými ľuďmi.

   Preváži však negatívna stránka, môže sa z oportunistu stať držgroš, ktorý se neustále obáva straty bezpečia. Potkaní ľuďia majú tendenciu byť chamtivci a obávajú sa dažďivých dní. Aj napriek svojej chamtivosti však dokážu byť štedrí k niekomu, kto to naozaj potrebuje.Potkany sú väčšinou presvedčivé a dokážu predložiť svoje myšlienky ostatným. Často bývajú úspešné vo svete biznisu, dokážu oživiť i upadajúce podnikanie. Nejlepšie sa im pracuje s partnermi, pretože neustále potrebujú diskutovať o nápadoch a postupoch. I v osobnom živote je ich najdôležitejšou potrebou komunikácia.

   Životný štýl potkanov býva často vyčerpávajúci, pretože títo ľudia inklinujú k zapojenu do viacerých aktivít, zaujímajú sa o bežné veci, snažia sa splniť očakávania a usporadúvajú nákladné večierky. Ak strávia dlhšiu dobu nečinne, majú pocit, že im niečo dôležité uniká.

   Potkaní ľudia radi ovládajú svoje okolie a sú priťahovaní slabšími partnermi. Hrozí však nebezpečenstvo, že nimi začnú pre ich slabosť opovrhovať a odvrhnú ich kvôli niečomu príťažlivejšiemu.

   Sympatie pestuje k Drakovi a Opici, v obľube nemá Koňa.

Známe osobnosti, narodené v tomto znamení:

William Shakespeare, Princ Charles, Al Gore, George Washington, T.S. Eliot, Mozart, Claude Monet, Queen Elizabeth the Queen Mother, Marlon Brando, George Bush, Jimmy Carter, Louis Armstrong, Hugh Grant, Alan Alda, Sean Penn, Truman Capote, Irving Berlin, Donna Summer, Olivia Newton John, Joseph Hayden, Antonio Banderas, Doris Day, Clark Gable, Yves St Laurent, Gene Kelly a Andrea Lloyd Webber.

Potkan - milostné vzťahy


Muž:
   Pod cudnosťou, rezervovanosťou, niekedy skrýva svoju pravú tvár. Požiadajte ho, aby hral svoju hru a budete prekvapená objavením nezvyčajne zmyselného človeka. Už od mladosti sa rýchle vzrušuje. Obvykle svoje prvé skúsenosti získáva so staršími ženami. Hoci je jeho penis normálnej veľkosti, dosahuje dobré výkony. Dáva prednosť komfortnej postieľke a všetkým výhodám s ňou spojenými. Často sa umýva a používa toaletné vody. To vôbec nebráni jeho mužnosti. Je vynikajúci partner, ktorý sa stará o seba i o druhých. Jeho životné pravidlá sú založené na zdraví, hygiene, správnej výživě. Organizácia jeho času je veľmi dôkladná. Môže sa ľahko stať, že sa zmení v maniaka na poriadok. Jeho neustále úvahy o všetkom, predovšetkým o ňom samom, ho odvádzajú od jeho želaní. Je treba s ním niekedy zatrepať, donútiť ho, aby cvičil a jeho sexuálna chuť, ktorá býva obvykle veľmi vysoká, sa vráti. Budete mať možnosť znovu vychutnávať jeho zručné objatia, rovnako ako rozkoš, ktorú prináša.

Žena:
    Nechce na seba upozorňovať. Jej správanie pôsobí ostýchavo, ale je to iba určitá rezervovanosť a diskrétnosť. Nezostáva bez povšimnutia. Je prirodzene elegantná i bez nalíčenia, a za zahmleným a distingvovaným závojíčkom sa skrýva hlboká zmyselnosť a sexuálna náruživosť pre tých, ktorých miluje. Styk s ňou znamená kvalitu. Je dovolené robiť všetko, vynaliezať všetko, pretože má rada zmenu. Nedá sa povedať, že je posadnutá sexom, ale nemá k tomu ďaleko. Našťastie ju vedie jej vyrovnanosť, rozvážnosť, múdrosť. Ak sa stane, že o nej budete pochybovať, strácať dôveru k nej, ocitá sa na šikmej ploche. Nemá chuť k ničomu, nedbá o seba, pochybuje o svojich početných kvalitách, je bez záujmu, považuje sa za škaredú. Urobte pre ňu niečo. Vyveďte ju niekam do spoločnosti. Povzbuďte ju, aby cvičila a dbala o seba. Potom nech nastúpi nežnosť, lichôtky, bozky, milé slová, dobré znamenia lásky, a vy čoskoro nájdete túto výnimočnú ženu s iskriacim pohľadom a s chuťou poskytnúť vám tú najväčšiu radosť v danom okamžiku. A tak znovu začínajú krásne hodiny v posteli či na zemi, naplnené objatiami, bozkami, mazlením a končiace vytúženým vyvrcholením.

 

 

 

 

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.